TCR Group s.r.o. - převozy rizikových nákladů

Tactical central resolution group

Logo


obrázek

Převozy rizikových nákladů

Jsme schopni zajistit přepravu rizikového nákladu, ať už se jedná o nákladnou technologii či zboží, nebo přepravu s rizikovým faktorem.

Máme vlastní nákladní dopravu s ozbrojeným doprovodem, tudíž jsme schopni provést na klíč přepravu tohoto typu z bodu A do bodu B, včetně vyřízení všech povolení. Deklarovaná fakturační hodnota nákladu se může pohybovat od několika set do několika milionů Eur (například v případě dodávky zařízení, výrobků Hi-Tech a elektroniky, farmaceutických výrobků). Kromě fakturační hodnoty zboží je zohledňován celní kód a částka cla, vybíraná při překročení hranice.

Ať již se jedná o cokoli, každý odesílatel má zájem o to, aby byl jeho cenný náklad dodán včas, při plném zachování bezpečnosti a s minimálním rizikem ztráty nebo zcizení.

TCR Group s.r.o. pomáhá svým zákazníkům plně využívat výhod přepravy zboží vysoké hodnoty v Evropě, zemích SNS a Asii. Naši odborníci analyzují požadavky zákazníka a vlastnosti zboží, navrhují optimální trasu dodávky a zajišťují dodržování veškerých bezpečnostních opatření během přepravy, překládky a skladování. TCR Group s.r.o. organizuje přepravu cenného nákladu v souladu se stanovenými termíny, nezávisle na geografii přepravy.

Kromě převozů rizikových nákladů provádíme také bezpečnostní transfery osob a cenin po celé ČR, území EU i mimo ní. Přepravíme s naprostou precizností a diskrétností cokoliv, dle přání klienta, odkudkoliv kamkoliv. Realizace plně v naší režii zajištěna vlastními automobily, dle typu transportu, s možností ozbrojených doprovodů.

Zámek security bezpečnostní agentura